Witam w Ustronnym Babińcu - miejscu spotkań twórczych Kobitek z całej Polski! www.ustronnybabiniec.pl ustronnybabiniec@tlen.pl JEDYNY TAKI W KRAJU WYPOCZYNEK HOBBYSTYCZNY - pobyty tygodniowe i weekendowe
RSS
poniedziałek, 08 kwietnia 2013
Dzisiaj miałam niesamowitą przyjemność pracy z osobami niedowidzącymi w Oś. Lecz.- Reh. "Klimczok" Ustronie Morskie ;)
Praca aż paliła się w rękach ;) Przywitaliśmy wiosnę ;)

Mogłoby się wydawać, że praca jest trudniejsza niż z osobami widzącymi poprawnie ;) Otóż nie ...Osoby niedowidzące mają bardzo wyrobioną motorykę dłoni oraz potrafią niesamowicie poświęcić się w skupieniu.Pracują powoli ale nad wyraz starannie.Co często jest niemożliwe u nas samych, nas osób sprawnych ;)Decoupage w stylu shabby chic sprawdził się doskonale. Kartki w technice darcia bez nożyczkowego przeszły próbę;) Dla zabawy stworzyliśmy po jednej kartce schematycznej na kosteczkach piankowych - zabawa spodobała się;)Dziękuję za wspaniałe warsztaty i wiele rad odnoście rękodzieła którego nie znałam wcześniej - pieczona biżuteria ... brzmi ciekawie, prawda?;)
Pozdrawiam,
Natalia Jastrzębska
Tagi: Klimczok
22:26, ustronnybabiniec
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 kwietnia 2013
A więc ...
na początku wpadła na herbatkę redaktorka z gazety kołobrzeskiej - podpytać co w trawie piszczy ;)... powiedziałyśmy, że założymy stowarzyszenie :)


Chwilę później gościłyśmy w naszych babskich progach kobiety które mają ogromną potrzebę spotykania się w twórczym gronie :)
Aż ... zabrakło nam krzeseł ... sąsiad poratował ;) W małym salonie zasiadło 25 bab ;)


Było hasło " 7 kwietnia godz. 13 - kwiatki " - i ... jedna drugą pod pachę i wyszło jedyne niepowtarzalne, wspaniałe, cudowne zamieszanie ;)

Rzuciłyśmy w tłum : "Jest pomysł. Zakładamy stowarzyszenie! Kto jest przeciw? "
Cisza ...
No więc do dzieła ;)
Będzie stowarzyszenie - twórczej aktywizacji kobiet.
Będzie !!!
1 maja - spotkanie organizacyjne. Powołamy zarząd, stworzymy statut :)
Ktoś ma ochotę dołączyć !!!
Zapraszamy !!!
Wystarczy zadzwonić, lub napisać ;)

Kontakt:
Natalia Jastrzębska
506 991 418
ustronnybabiniec@tlen.pl
www.ustronnybabiniec.pl

niedziela, 03 marca 2013
Piękne Święto Kobiet :) Krótka fotorelacja ;)

Z Dorotką Chałat - prezeską stowarzyszenia Era Kobiet w Koszalinie - organizatorką kongresu ;) Wspaniałą kobietą;)

Nasze statuetki wręczone, wspaniałym ludziom - z którymi rozmowy były obłędnie twórcze do późnej nocy ;)Z Joanną Senyszyn - pozytywnie zakręconą kobietą , lubiącą nietuzinkową biżuterię :)Spotkanie po latach - mama i Agata Beszczyńska-Kurpisz- spec. instr. terapii zajęciowej w KoszalinieZ Wandzią Nowicką - kobietą z powerem ;)... bibeloty z polotem ;) zwiastowały nadejście wiosny!!!

... były i warsztaty broszkowe ;)


Efekty pracy :)
Babskie zachcianki w trakcie zaspokajania ;)


... a na koniec promocja akcji "Nie czytasz ... nie idę z Tobą do łóżka" . Z Joanną;)... było na prawdę po babsku. Kolejny kongres w Koszalinie już za rok ;)

piątek, 01 marca 2013
Pełna oferta tutaj:
http://www.ustronnybabiniec.pl/?cynkowe-poletko-mix-mediowy-tydzien-nad-morzem-!!!-jedyne-1200-00.-,63

Koszt: 1200 i 1100 PLN

Pozdrawiam i zachęcam,Natka
15:49, ustronnybabiniec
Link Dodaj komentarz »
Otóż mamy miłą wiadomość;)
Oto nasza statuetka na kongres, który odbędzie się już jutro w Koszalinie . Kapituła już zadecydowała... a więc kto otrzyma ArteFeminę???;)ArteFemina

Statuetka przedstawiająca kobietę silną z zewnątrz jak metal, chcącą pokonywać wszelkie trudności i wyzwania lecz lekką jak piórko w swej istocie o czym świadczy niewątpliwie jej waga. Bo taka właśnie jest kobieta sukcesu. Z zewnątrz silna, w środku lekka jak jej myśli i pełna zaangażowanego artyzmu.


Projekt i wykonanie

Natalia i Jadwiga Jastrzębskie - właścicielki Ustronnego Babińca w Ustroniu Morskim, miejsca wypoczynku z rękodziełem nad samym morzem.
Statuetka została wykonana w innowacyjnej technice Powertex dzięki której można uzyskać wizualną ciężkość i fizyczną lekkość tworzonego przedmiotu. Technikę tę z zagranicy sprowadziła niedawno Anna Walaszczyk z firmy Miwan znajdującej się w Łodzi , importer Powertex i główny przedstawiciel tej firmy na Polskę. 
Osoby chętne wgłębić się w tajniki tej niesamowitej techniki mają okazję zapoznać się z nią właśnie na warsztatach organizowanych w Ustronnym Babińcu.


link,kongres:

http://www.kongreskobiet.koszalin.pl/konkurs/statu%C5%82etki-i-fotki.htmlwtorek, 15 stycznia 2013
... Nowy Rok -  nowy czas, zapraszam do inspiracji ;) Prace pochodzą z moich warsztatów decoupge które mam przyjemność prowadzić w domu kultury w Ustroniu Morskim :)
Pozdrawiam,Natka
20:06, ustronnybabiniec
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19
| < Styczeń 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
O autorze
Zakładki:
Akcja: Nie kradnij zdjęć!
Http:www.laprovence.pl
Http://www.ustronnybabiniec.pl
Tagi